Apie mus

Ką galite rasti el. parduotuvėje Skatikas.lt?

Mes siūlome viską, ko gali prireikti jūsų buičiai, lauko darbams, gerai savijautai ir laisvalaikiui.Taip pat rasite visą sodo priežiūrai reikalingą techniką, įrankius bei visa, ko gali prireikti leidžiant laisvalaikį gamtoje. Rūpindamiesi gera klientų savijauta taip pat siūlome grožio puoselėjimui ir sveikatos stiprinimui skirtas prekes. O iš virtuvės ir buities kategorijų sau šį tą išsirinks net ir išrankiausias pirkėjas. 

Mūsų misija - praturtinti ir palengvinti jūsų gyvenimą teikdami išskirtinius produktus. Mes dirbame siekdami užtikrinti, kad kiekvienas pirkėjas būtų patenkintas ir norėtų sugrįžtų Mums rūpi jūsų finansinė gerovė, todėl stengiamės palaikyti konkurencingas kainas ir taupyti jūsų pinigus. siekiame gauti atgalinį ryšį ir gerinti apsipirkinėjimo patirtį.

 

Mūsų internetinės parduotuvės privalumai:

  • Konkurencingos kainos. Mūsų siūloma produkcija – pigesnė nei kitose pardavimo vietose.
  • Išsami prekių charakteristika. Prekę atitinkanti nuotrauka ir tikslus aprašymas padeda greičiau išsirinkti.
  • Kokybė. Prieš patiekdami produktą į parduotuvę asmeniškai išbaandome ir įvertiname jų kokybę.
  • Patogus atsiskaitymas. Atsiskaitykite Visa arba MasterCard kortele, elektronine bankininkyste.
  • Akcijos ir išpardavimai. Nuolat pateikiame specialių pasiūlymų mažesnėmis kainomis.

Skatikas.lt elektroninėje parduotuvėje dažnai vyksta išpardavimai, akcijos, kurių metu prekės parduodamos itin žema kaina, todėl čia visuomet gausu specialių pasiūlymų ir nuolaidų – kviečiame apsilankyti pas mus ir atrasti tai, ko jums tikrai reikia!